Aquabir 5 Aşamalı Su Arıtma Ciha

Aquabir 5 Aşamalı Su Arıtma Ciha

3.040,00 TL 
 3.325,00 TL
Aquabir 6 Aşamalı Su Arıtma Ciha

Aquabir 6 Aşamalı Su Arıtma Ciha

3.230,00 TL 
 4.655,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)Açık Kasa Su Arıtma Cihazları

Teknolojik yaşanan gelişmeler ile birlikte hayatımıza giriş yapan su arıtma cihazları da hayatımıza yavaş yavaş girmektedir. Günümüzde artık arıtma cihazlarını kullananların da sayısı giderek artmaktadır. Genel anlamda su tüketimi bakımından şebeke suyunun zayıf olduğu köy yerlerde ya da baraj suyunun tüketiminde kullanım görmektedir. Ayrıca kuyu suyuyla birlikte baraj suyu gibi direkt bağlantılı olan durumlarda da tercih görmektedir.


Açık Kasa Su Arıtma Faydaları ve Dezavantajları 


Açık Kasa 5 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı

Aşamadaki ilk temizlik olarak değerlendirilebilir. Sıkıştırılan kağıt gibi bir yapısı bulunan Sediment Tortu Filtresi, su içerisindeki çözülmemiş kir, tortu, partiküller ve kum artımının arıtılması durumu ilk filtre yardımı ile yerine getirilmektedir.

Ters ozmos filitrasyondaki ikinci aşama olarak bilinmektedir. Sudaki tat, koku ve rengin düzenlenmesini sağlamaktadır. Kaliteli bir su içerisinde yer alması gerekli klor ile diğer kimyasal maddelerin arıtılması ile membran filtrenin korunmasını sağlar. Ters ozmos işlemi için ise kusursuz şekilde işleyişine kolaylık sağlamaktadır. 6-8 ay arasında ise kullanım ömrü vardır. Sudaki kullanıma göre de farklılık gösterebilmektedir. 6 ton su kullanılması halinde ise ömrü dolmaktadır. 

İlk aşamada bulunan filtreden geçiş sağlayan renk, tat, koku, klor veren eriyik gazlar, organik maddelerin arıtımını gerçekleştirir. Filtre ise aktive edilen karbondan meydana gelmektedir. Klor, organik kirleticiler, koku ve böcek ilaçları gibi tadın etkilenmesine neden olan kimyasallardan arındırılması amaçlı kullanılmaktadır.

Cihazdaki esaslı şekilde işi yerine getiren filtredir. Su içerisindeki sert kontaminantların ortadan kaldırılmasını sağlar. Bakır, baryum, arsenik, civa, sodyum, krom, nitrit, florür ve selenyum, virüs ve bakterileri atık bölümünden dışarıya atılmasını sağlar. Böylece güvenli su içimi gerçekleşir.

Membran filtre tarafından artımı yapılan su, saflık derecesine yakın olmasından dolayı içim bakımından ham olarak tat verecektir. Bundan dolayı tadın daha da fazla beğenilecek konuma getirmek açısından post karbon filtre kullanılmaktadır.Zetaş Kimya Sanayi Ltd. Şti. | Modüler Su Depoları ve Su Arıtma Sistemleri © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.