Sıvı Membran Kaplı Modüler Su De

Sıvı Membran Kaplı Modüler Su De

Polietilen Su Deposu - Su Tankı..

Fiyat Sorunuz

Endüstriyel Su Arıtma

Su vazgeçilmez kaynağımızdır. Gerek normal yaşamda gerek endüstriyel yaşamda suyun önemi büyüktür. Endüstriyel su arıtma cihazları sayesinde insan sağlığı ve çevre ciddi anlamda korunmaktadır. Özellikle endüstriyel suların arıtılmadan doğaya geri dönüşü çok acımasız olmaktadır. Sanayide oluşan kimyasal atık suların insan sağlığına ve çevreye zarar vermemesi adına mutlaka temizlenmesi ve arındırılması gerekir. Özellikle fabrikalar kirli sularını dönüştürmede oldukça duyarlı olmalıdır. Arıtılmamış sular insan hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Kirli atık sular çocuk felci, kolera, dizanteri, hepatit gibi sonucu ağır hastalıklara sebebiyet vermektedir. Ayrıca sadece insan değil tüm canlılara ve doğaya da oldukça zarar veren bu atık sular sebebiyle tehlike ile burun buruna kalmaktayız.

Endüstriyel Su Arıtma sağlık ve hijyen bakımından çok önemlidir. Sağlık koşullarına uygun olarak arıtılan sular çevre dostu olarak hizmet vermektedir. Temizlenen sular sayesinde sularımız berrak, topraklarımız daha verimli hale gelir. İnsan vücudunun yüzde yetmişi suyla kaplıdır. Bedeni su ile güçlü kılar, su ile temizleriz. Sebze ve meyvelerimizi su ile filizlendirir yine beslediği topraktan su ile arındırırız. Ne kadar temiz olursa sağlığımıza faydası o kadar çoktur. Zetaş olarak 1996 yılından bu yana insan sağlığına değer vererek bütün çalışmalarımızı hijyen kuralları çerçevesinde sağladık. Bugün endüstriyel su arıtmada tercih edilmemizin en önemli sebebi sağlık koşullarına uygun içerikte cihazlar temin etmemizdir. Suyun insanlara en iyi şekilde hizmet etmesi temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.


Modüler Su Deposu

Suyun gerçek değerini koruyarak saklanmasına yarayan en güvenli depo çeşitleri modüler su deposu olarak bilinmektedir. Yapısında bulunan paslanmaz çelik ve çinko birleşimi sayesinde suyun her daim taze ve kaliteli kalmasını sağlar. Bu tür depolar insan sağlığına ve çevreye oldukça yararlı bir yapıdadır. Yosunlaşma, suda bulanıklık, kir ve koku yapmaz. Genel olarak baktığımızda klasik depolarda bu gibi sorunlar sıkça yaşanmaktadır. Suyun temiz kalmasında önemli bir diğer etkense bu su depolarının yüzde yüz anti bakteriyel şekilde üretilmesidir. Bu sayede suda oluşabilecek herhangi bir bakteri söz konusu olamaz. Bu açıdan baktığımızda tartışmasız bir şekilde tercih edilen su muhafaza depolarıdır.

Bu cins depoların tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biride yer tasarrufu sağlamasıdır. Planlanan su deposu, çok rahat bir şekilde konulacak alana uyumlanabilmektedir. Su kullanımının yoğun olduğu yerlerde su deposu oluşturmak çok akıllıca bir yaklaşımdır. Alanınızın dar ve kullanışsız olduğunu düşünseniz dahi bilgisayar teknolojisi ile tasarlanan bu depolar kolayca kendine yer edinecektir. Su depoları tek tek itina ile taşındıktan sonra güvenle montajlanmaktadır. Özellikle taşınma esnasında kaza ve darbelerin olmaması açısından bu tarz bir uygulama oldukça büyük avantajdır. Depolar sizin alanınıza girene dek özenle korunmaktadır. İtinalı bir firma aracılığı ile kurulacak su deposu sizi uzun yıllar idare edecektir. Günümüz şartlarında susuz kalma riski ile karşı karşıya kalmışken depolar kurtarıcı niteliktedir.

Modüler su deposu yapısı gereği parça şeklinde oluşturup montajlanması sonucu tamamlanmaktadır. Bu açıdan baktığımızda depoyu oluşturan en önemli unsur montajlama aşamasıdır. İsteğinize bağlı olaraktan depo boyutunu seçmeniz mümkünüdür. Kurulacak alana göre en verimli şekilde oluşturulacak deponuz suyunuzu güvenle koruyacaktır.

Montaj yapıldıktan sonra mutlaka, kalite kontrolü uzmanlar tarafından sağlanmalıdır. Çünkü suyun depolanmasından sonra eğer montajda bir sıkıntı varsa sızdırma kaçınılmazdır. Modüler su deposu kurulduktan sonra en önem arz eden konu suyun sızıp sızmadığıdır. Eğer herhangi bir sorun yoksa depoyu güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Depo hazırlanıp, kurulduktan sonra mutlaka bakım ve onarımları belirtilen aralıklar içerisinde yapılmalıdır. Çünkü bakım ve onarım deponun daha verimli olarak işlevini sağlar. Su deponuzda herhangi bir sorun varsa çok rahat bir şeklide sorunlu bölge değiştirilip onarılabilmektedir. Tekli parçaların birbirine geçirilerek monte edilmesi ile güçlü bir su deposu elde edilmesi onarım esnasında işleri oldukça kolay hale getirir. Yeni bir depo almak yerine bir parçanın onarılarak sağlamlaştırılması hem iş yükünü hafifledir hem de maddi açıdan büyük tasarruf sağlar.Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Zetaş Kimya Sanayi Ltd. Şti. | Modüler Su Depoları ve Su Arıtma Sistemleri © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.