Lüks Musluk

Lüks Musluk

247,00 TL 
 323,00 TL
Paslanmaz Musluk

Paslanmaz Musluk

266,00 TL 
 380,00 TL
Üç Bağlantılı ve Üç Yollu Musluk

Üç Bağlantılı ve Üç Yollu Musluk

1.710,00 TL 
 2.850,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)Ev Tipi Su Arıtma ve Arıtma Muslukları

Çeşme suyu, içerisinde yer alan sert maddeler nedeniyle içilmesi ve yemeklerde kullanılması durumunda birçok sağlık sorununa neden olmaktadır. Su arıtma sistemleri ile çeşme suyunun içerisinde yer alan sert ve zararlı maddeleri arındırmanız mümkündür. Ev ve iş yeriniz için arıtma musluğu arayışında olan kişiler seçimlerini hangi ürünlerden yana yapacağını ve dikkat etmesi gerektiği hususları bilmemektedir. Bu nedenden dolayı profesyonel olmayan firmalardan uzak durulması gerekmektedir.

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Su tüketmek insanoğlunun vazgeçilmez bir eylemidir. Yapılan araştırmalara göre insanların çoğunluğu temiz su tüketmemektedir. Bu ise insan vücudunda yer alan bütün organlara zarar vermektedir. Damacana suyu olarak tabir edilen hazır suların %90’ından fazlasının hijyenik olmadığı ortaya çıkmıştır. Bunun sonucunda ise insanlar temiz ve lezzetli su arayışına girmiştir. Bu durumda ise su arıtma cihazlarına ve ekipmanlarına olan ilgi epey artmıştır. Damacana suyu takibi, siparişi ve kurulumu gibi aşamaları insanın canını sıkmaktadır. Su arıtma cihazları sayesinde bu yükten kurtularak daha temiz ve lezzetli suya sahip olabilirsiniz. Su arıtma cihazı alımlarında seçiminizi iyi yapmamanız halinde ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Peki, su arıtma cihazı alırken nelere dikkat etmeliyim? Bu soruya verilebilecek cevaplardan bazılarını aşağıda sıraladık:

Avrupa Standartlarına Uygun: Almak istediğiniz su arıtma cihazları ve ekipmanları’nın Avrupa standartlarına uygun olduğuna emin olmalısınız. Aksi takdirde merdiven altında üretilen ürünler sağlığınıza zarar verecektir. 


Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Ev ve iş yerlerinde kullanılmak üzere birçok su arıtma cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlar arasında en çok tercih edilenleri aşağıdaki gibidir:

Zetaş ile iletişime geçerek tüketilen su ve bütçe gibi bilgileri iletmeniz halinde sizin için en uygun olan cihaz önerisini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.Zetaş Kimya Sanayi Ltd. Şti. | Modüler Su Depoları ve Su Arıtma Sistemleri © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.