Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)Toprak Altı Su Deposu

Kullanım verimliliğini artırma ve daha ferah bir ortam oluşturma noktasında su deposu yer tespiti son derece önemlidir. Bu hususta kullanılan teknikler ve değerlendirmeler uygulama esasına uygun olup, projeyle de örtüşmesi gerekir. Uzun yıllar dayanıklı ve sorunsuz şekilde muhafaza imkanı sunan toprak altı su deposu amaca yönelik en iyi alternatiflerden bir tanesidir. Toprak altına doğru şekilde montajı yapıldıktan sonra dış etkenlere bağlı olarak zarar görmeyecek düzene sahiptir. Elbette uygulamaya dair mutlaka planlı çalışma sergilenmelidir. Bu hususta uzman kadromuz yeraltı su deposu montajında tüm detayları incelemektedir. Projeye uygun şekilde alandan tasarruf ederek sizde güvenli deponuzu alabilirsiniz.

Kullanım amacı, yer kaplamaması ve depoların görülmemesi üzerine kuruludur. Sızdırmazlık özelliğine sahip olan toprak altı su deposu pürüzsüz yüzey oluşturma imkanı da sunuyor. Üretim noktasında kaliteli malzeme kullanımı sayesinde yeni maliyetlerin ortaya çıkması da önlenmektedir. Ayrıca toprakla üzeri kapatılan deponun ihtiyaç hasıl olması ya da proje değişikliği gibi etkenlere bağlı olarak yer değiştirme imkanı da bulunmaktadır. Zor gibi görünse de hem montajı hem de tekrardan sökülerek taşınma durumu uzman kadromuzca kolaylıkla yapılmaktadır. Doğru planlama sayesinde depolarınızı sorunsuz şekilde kullanıma hazır vaziyette sizlere sunmaktayız. Değişen ölçülere sahip su depolarının hidrofor kullanımına uygunluğu ve dalgıç pompa kullanımına da uygun olması önemli avantajlarından bir tanesidir.

Toprak altı su deposu kurulacak alana göre dizayn edilmekte olup, her ölçüye uygun şekildedir. Alanın büyüklüğüne ve depo hacmine göre belirlenen hususlar ile birlikte yapılan hesaplamalar doğru uygulamayı beraberinde getirmektedir. Üstünün kapatılabilir olması sayesinde sürekli olarak güneşe maruz kalmayacaktır. Açık alanlara düzensiz ve plansız şekilde monte edilen su depoların yosun tutması gibi olumsuzluklar söz konusu olmaktadır. Fakat yer altında bulunmasından dolayı muhafaza edeceğiniz suyun zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Sağlıklı depo alanı oluşturmanızı sağlayacak olması da en önemli faydalarından bir tanesidir. Muhafaza edeceğiniz ürünün özelliğine göre de değişkenlik gösterebilecek yapıya sahiptir. Ayrıca yer altında bulunan depoların zarar görme ihtimali çok daha azdır.

İsteğe bağlı olarak dikey, yatay, dikdörtgen ve hatta yatay elips standartlarında üretimler gerçekleştirmektedir. Nakliyesinin çok kolay olması ve kurulumunda beklenenden çok daha kısa sürede gerçekleştirilebiliyor olması da önemli detaylardandır. Ürünlerimiz garanti kapsamında olup, yaşanabilecek sorunlarla alakalı hızlı çözümlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Standartlara uygun şekilde imal ettiğimiz depoların kurulumunda uzman ekibimiz görev almaktadır. Montaja ek olarak teknik destek imkanımız ile de her zaman sizlerin yanındayız.


Yer Altı Su Deposu

Su depolama ihtiyacında toprak altı su depolama amacı ile kullanılan yer altı su deposu sistemleri hidrofor veya pompa seslerinin yalıtımı için oldukça elverişli bir sistemdir. Toprak altına kurgulanabilen depo sistemi uzun süre bozulmadan kullanılabilir, mekanik açıdan da az yer kaplamaktadır. Toprak altında olduğu için donma olmaz ve belirli bir ısı korunumu gerçekleşir.


Modüler Su Deposu

Suyu daha verimli ve daha güvenli şekilde kullanabilme noktasında su depoları büyük öneme sahiptir. Elbette depolamaya dair doğru malzeme seçimine ve doğru uygulama tekniğine özen gösterilmelidir. Modüler su deposu bu noktada çok önemli yere sahip olup, paslanmaz çelik içermesine ek olarak birçok farklı malzeme içererek kurulmaktadır. Kullanılan bu malzemeler paslanmaz su deposu olup sağlıklıdır. Hem montajı hem de demontajının kolay olması en büyük avantajıdır. Elbette montaja dair en önemli yapısı prizmatik modüller halinde üretilmiş olmasıdır. Prizmatik modül olarak üretildiği için de bir araya getirilmesi son derece kolaydır. Talep doğrultusunda depo hacminin arttırılabilir olması da ilerideki seviyeler açısından önemlidir. Modüler su depolarının galvanizli su deposu, toprak altı su depoları, GRP (Cam takviyeli polyester) su deposu ve paslanmaz su deposu çeşitleri bulunmaktadır. Talepler doğrultusunda uzman ekibimiz istediğiniz su deposunu sizlere sunacaktır.

Geniş kullanım alanına sahip olan modüler su deposu ;

Su ihtiyacının olduğu her yerde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz yapıya sahiptir. Mantar, bakteri, yosun ve küf tutmayan özelliğe sahip olması en önemli avantajlarından birisidir. Tamamen modüler olması ve cıvatalı konstrüksiyona sahip olması da dayanıklılığını artırmaktadır. Kaynaklı şekilde imal edilmiş veya betonarme su depolarına göre çok daha dayanıklıdır. Ayrıca ekonomik ve en önemlisi de hijyeniktir. İstediğiniz ölçülere sahip modüler su deposuna sahip olabilme adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz ve bu alanda son derece başarılı işlere imza atmış ekibimiz sizlere doğru bilgi aktarımında bulunacaktır. İstediğiniz zaman ürüne dair üretim başlayıp kısa sürede montaj işlemi tamamlanacaktır.


Zetaş Kimya Sanayi Ltd. Şti. | Modüler Su Depoları ve Su Arıtma Sistemleri © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.